به گزارش امین، مراسم تودیع محمد خانی نوذری و معارفه علی‌اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با حضور اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سلیمانی کوتنایی مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان و جمعی از معاونین و مدیران بنیاد مسکن استان و دیگر مسئولین و مدعوین در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم،  مهندس آسمانی مقدم، مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران، ضمن قدردانی از زحمات مهندس خانی نوذری ، همچنین تشکر از تصمیم دکتر نیکزاد و شورای مرکزی بنیاد مسکن با معرفی خود، به ارائه تجربیات کاری خود در سال‌های خدمت در بنیاد مسکن پرداخت.
وی شرط موفقیت سازمان را در گرو کار گروهی و همکاری تمامی مجموعه‌ی سازمان دانست و گفت: فعالیت‌های بنیاد مسکن مازندران تنها با دست‌ به‌دست هم دادن تمامی همکاران به صورت واحد به نتایج مطلوب خواهد رسید، لذا مجموعه‌ی این بنیاد باید با کمک هم و رهنمودهای دکتر نیکزاد و همگام باسیاست‌های دولت، به هدف غایی خود دست یابد. وی خواستار تلاش بیش ازپیش کارمندان بنیاد مسکن مازندران در جهت خدمتگزاری به مردم و پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهداف نهاد انقلابی بنیاد مسکن شد.

همچنین مدیرکل سابق بنیاد نیز در سخنانی به تشریح عملکرد ۴ ساله‌ی خود و همکارانش اشاره کرد و گفت: استان مازندران دارای ۳۲۰۰ روستا و ۲۸۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار بوده و ۶۰ درصد جمعیت در روستاها زندگی می‌کنند.
وی افزود: بنیاد مسکن در حال حاضر ۷ نوع خدمات در روستاها ارائه می‌دهد که مهم‌ترین آن تهیه و اجرای طرح‌های هادی و بهسازی معابر روستایی است.

لازم به ذکر است در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سلیمانی کوتنایی مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن مازندران سخنانی در خصوص ارزش و اهمیت خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و خیر رساندن به مردم در مقام مدیر یک ‌نهاد انقلابی چون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیان نمود.
گفتنی است؛  علیرضا قلی نژاد معاون بازسازی و مسکن روستایی به نمایندگی از کارکنان بنیاد مسکن استان از زحمات چهار سال مسئولیت مهندس خانی نوذری در بنیاد مسکن استان قدردانی و برای مهندس آسمانی مقدم در ادامه‌ی این مسیر آرزوی موفقیت نمود.

 

  • نویسنده : روابط عمومی بنیاد مسکن مازندران