وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در نخستین برنامه حضور با همراهی حسین زادگان استاندار، تقی زاده معاون وزیر، شمس الدین حسینی نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد، رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان در گلزار شهدای رامسر حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

بازدید از اماکن ورزشی رامسر، ، بازدید از خوابگاه در دست ساخت و خانه کشتی شهدای ورزشکار و سالن در حال ساخت زنگشامحله تنکابن، افتتاح و بهره برداری از سالن ورزشی چند منظوره شهید حاج قاسم سلیمانی کلارآباد، دیدار با خانواده تاجی غریق تنکابنی، و حضور در منزل شهید شاخص جامعه ورزش استان «شهید محمد یزدانی»  از برنامه های حضور وزیر ورزش و جوانان در مازندران بوده است.

گفتنی است؛ سجادی در حاشیه این برنامه ها و  در جمع اهالی رسانه ی مازندران گفت: به مناسبت هفته دولت نخستین سفر  استانی را برای مازندران برنامه ریزی کردیم تا ضمن بازدید از پروژه های ورزشی این استان، عرض خداقوت به مسئولان مازندران داشته باشم.

وی همچنین درباره پروژه های نیمه کاره استان هم گفت: با هماهنگی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و مسئولان استان مازندران مساعدت ها و برنامه ریزی های ویژه ای برای تکمیل پروژه های ورزشی این خطه قهرمان پرور خواهد شد.

سجادی عدالت محوری و توجه به نقاط کمتر برخوردار را از اولویت های برنامه ای خود در وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد و افزود: توجه به بخش خصوصی، اهمیت دادن به مطالبات هواداران باشگاه ها و ساماندهی وضعیت فدراسیون ها در دستور کار است.