“دونالد ترامپ” رییس جمهوری سابق آمریکا گفت کشورش در حال نابودی است و دموکرات های تندرو و فاسد در حال نابود کردن آمریکا هستند.

به نقل از وب سایت “هیل” ، ترامپ که دیشب در اجتماع ” راهپیمایی برای محافظت از انتخابات ما” در شهر “فینیکس” ایالت آریزونا و در جمع گروهی از حامیانش سخنرانی می کرد بار دیگر ادعاهای سابق خود مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریکا را پیش کشید و گفت:” انتخابات ۲۰۲۰ افتضاح ترین و فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود.

او با حمله به سیاست های دولت بایدن گفت: کشور ما در حال نابود شدن است.

ترامپ با اشاره به افزایش خشونت و جرم و جنایت در آمریکا گفت، قطع بودجه پلیس و ضعیف کردن ضابطان قانون از سوی دولت بایدن وضعیت را روز به روز بدتر می کند.

او از افزایش بی سابقه آمار جرایم در شهر نیویورک ابراز نگرانی کرده و شهر شیکاگو را “بدتر از هر منطقه جنگی” توصیف کرد و گفت در هر تعطیلات آخر هفته صدها نفر در این شهر هدف تیراندازی قرار می گیرند.

ترامپ گفت دولت بایدن با سیاست های اشتباه آمریکا را به یک کشور کمونیستی تبدیل می کند و دولت فعلی آمریکا به کشورهای دیگر اجازه می دهد به آمریکا امر و نهی کنند.

او گفت: ” وقتی شما مطبوعاتی ندارید که بتوانید با آن گفتگو کنید، این جایی است که کار یک کشور کمونیست با آن شروع می شود… ما صدایی نداریم و من به خاطر خودم صدایم شنیده می شود.

ترامپ در ادامه گفت: ” تلاش من در جهت تضعیف دموکراسی نیست بلکه برعکس من تلاش دارم دموکراسی را نجات دهم. کشور ما دارد توسط کسانی که حقی برای نابود کردنش ندارند نابود می شود. کسانی که غیرقانونی در یک انتخابات پیروز می شوند، کسانی که نباید انتخاب می شدند. آنها شکستی سنگین خوردند.”

رییس جمهوری سابق آمریکا اظهار کرد: “جو بایدن و دموکراتهای رادیکال دارند کشور ما را تخریب می کنند. من حتی فکر نمی کنم که کار او (بایدن) باشد. به نظرم جو بایدن حتی نمی داند در کجا قرار دارد.”