همسایه های طبقات بالا در کمال ناباروری زنی را می بینند که در میان دود و آتش می سوزد و خود را به در و دیوار می کوبد تا بلکه آتش تن خود را خاموش نماید. شاهدان بلافاصله با اورژانس و آتش نشانی تماس می گیرند و خبر خودسوزی زنی را گزارش می دهند.
نیروهای آتش نشانی بلافاصله به محل حادثه اعزام می شوند، اما وقتی عوامل آتش نشانی فرا می رسند، با پیکیر بی جان زن جوانی که در آتش سوخته است مواجه می شوند.
زهره، این بانوی جوان، متولد ۱۳۶۵ و اهل کرمانشاه، که کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی بود و دختر چهارساله ای نیز داشت، بعد از گذشت پنج سال از زندگی مشترک خود، به دلیل اختلاف با همسر و خانواده وی اقدام به خودکشی از طریق سوزاندن خود می کند.
یکی از دوستان صمیمی مرحومه زهره در گفت و گو با خبرنگار نصر به مشکلات زندگی وی اشاره می کند و می گوید: همیشه صدای دعوا و کتک کاری های زهره و همسرش به گوش می رسید؛ حتی شب ها نیز شاهد دعوا و کتک کاری های این زوج جوان بودیم.
وی ادامه می دهد: با توجه به اظهارات زهره در روزهای واپسین عمر خود، خانواده همسرش قصد گرفتن دختر چهار ساله اش را از وی داشتند؛ ولی زهره به دلیل وابستگی عاطفی که به فرزند خود داشت، توانایی جدا شدن از او را نداشت و نمی توانست بدون دخترش به زندگی خود ادامه دهد. بنابراین تصمیم می گیرد با تهیه بنزین، خود را برای همیشه خلاص کند.
دوست صمیمی وی می افزاید: من خیلی اصرار کردم، زهره نیازی به خودکشی نیست و می توانی با صحبت کردن، مشکلات خود را با همسرت حل و فصل نمایی. اما گویا گوش های زهره اصلا بدهکار نبود و حرف های مرا نمی شنید…
در این حادثه دلخراش زهره ۳۵ ساله جانش را از دست داد و بنیتا دختر چهار ساله اش بی مادر شد.

انتهای پیام/