انتقاد صریح بیمقدار از نماینده تبریز: او جوساز، بی اخلاق و کم تجربه است

شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز ،‌آذرشهر و اسکو در مجلس در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان این حوزه درمجلس درباره طرح افزایش نمایندگان او را به حوسازی ،‌بی اخلاقی و کم تحربگی متهم کرده گفته است او با مصاحبه عجولانه خود به دنبال تهیه خوارک تبلیغاتی و انتخاباتی است .

در متن ارسالی دفتر بیمقدار به رسانه های خبری بدون نام بردن از این نماینده تصریح شده است در حالی که بنده بیشترین تلاش و رایزنی را برای افزایش نمایندگان استان به عمل آورده ام ، اما این نماینده که اولین دوره اش در مجلس است و آشنایی کامل با اخلاق پارلمانی ندارد عامدا به گونه ی طرح موضوع کرده که گویی بنده با اضافه شدن به تعداد نمایندگان استان مشکل داریم .

وی گفته است : از زمان مطرح شدن افزایش تعداد نمایندگان مقرر بوده تنها یک نفر به نمایندگان استان آذربایجان شرقی افزوده شود اما با پیگیری و تلاش های اینجانب یک نفر به دو نفر رسید .

بیمقدار افزوده است : اینجانب صرفا بر اساس خواست عده ای از اهالی حوزه های مورد بحث و با توجه به مسائل پیش آمده در کازرون حرف مردم را در کمسیون مطرح کردم و یاد آور شدم که حوزه های مورد بحث چندان راضی به جدا شدن از شهرستان مرکزی نیستند.

وی در متن خود این مطلب را هم یاد آور شده که با توجه به مسایل پیش آمده در کازرون مقرر بوده فعلا در ارتباط با موضوع افزایش نمایندگان هیج گونه مصاحبه و اظهار نظری صورت نگیرد لیکن نماینده بی تجربه این مهم را نادیده گرفته و با مصاحبه عجولاته در صدد تامین اهداف جناحی و تبلیغاتی خود بر آمده است .