امام خمینی(ره) متفکّر بزرگ عصر حاضر، احیاگر اسلام ناب محمّدی و شخصیتی والاست که با تفکر و اندیشه متعالی خویش، دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را متحول و دو گوهر بیداری و وحدت اسلامی را به مسلمانان هدیه کرد. حضرت امام خمینی(ره) با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلاب عظیمی را بنیان  نهاد که ملجا و یاور مظلومان جهان شد.
یوم‌الله پانزده خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در مسیر درخشان مبارزه با استکبار، طاغوت و استبدادو به ثمرنشستن اراده‌ی ملت بزرگ ایران در برکندن ریشه‌ی بیداد در کشور است.

این جانب ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال امام راحل(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، این روزهای پر حزن و اندوه را به دوستداران روح الله(ره) و به ویژه به فرهنگیان و دانش آموزان عزیز استان تسلیت عرض می کنم و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ایام پربرکت ماه مبارک رمضان، از درگاه خداوند متعال سلامت و سعادت همگان را مسئلت دارم.
امیدواریم با تلاش در راستای آرمان های والای معمار کبیر جمهوری اسلامی، با تاسی از خط سرخ شهدا و پیروی از مقام معظم رهبری(مدّظلّه العالی) در جهت اعتلای نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش گام برداریم.

عسکری نیکزاد

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران