برانکو ایوانکوویچ که از زمان حضور در ایران موفق به شکست دادن علی منصوریان نشده‌بود در دیدار معوقه هفته یازدهم با غلبه بر ذوب‌آهن این طلسم را شکست.

پرسپولیس برای دومین هفته پیاپی روی شروع مجدد و با ارسال عالیشاه و ضربه سر شجاع خلیل زاده به تک گل برتری خود دست یافت ولی برخلاف هفته گذشته برای رسیدن به گل چندان صبر نکرد و در همان دقیقه ابتدایی از حریف پیش افتاد و این برتری را تا پایان بازی حفظ کرد.پرسپولیس در طول بازی چند بار این موقعیت را داشت که اختلاف را بیشتر کند که از این فرصت نتوانست استفاده کند.ذوب‌آهن در دقایق پایانی به علت اخراج فخرالدینی ده نفره به بازی ادامه داد.

پرسپولیس با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و در رده سوم در فصله ۲ امتیازی دو تیم صدرنشین جای گرفت.ذوب‌آهن نیز در رتبه چ

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، بشار رسن، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، آدام همتی، علی علیپور و گادوین منشا

سرمربی:برانکو ایوانکوویچ

ترکیب ذوب‌آهن

رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، محسن مسلمان، ابوذر صفرزاده، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا و رضا حبیب‌زاده

سرمربی:علی منصوریان

اخطار:
حمید بوحمدان  از ذوب‌آهن

امید عالیشاه  از پرسپولیس

علی علیپور  از پرسپولیس

هادی محمدی از ذوب‌آهن

کمال کامیابی‌نیا از پرسپولیس

علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

اخراج:

میلاد فخرالدینی(۸۷) از ذوب‌آهن

دقایق حساس:

دقیقه ۸: ضربه کاشته ارسالی بازیکنان پرسپولیس با ضربه سر منشا به بیرون رفت.

دقیقه ۱۱: احمد نورالهی با فرار از جناح راست و یک پاس مناسب، بشار رسن را صاحب موقعیت کرد که ضربه بی دقت این بازیکن جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه ۱۵:(گل اول پرسپولیس) با ارسال کرنر عالیشاه از چپ و ضربه سر شجاع خلیل زاده پرسپولیس به گل اول رسید.

دقیقه۲۲: محسن ربیع خواه از جناح چپ سانتر عالی روی دروازه انجام داد که علی علیپور با یک ضربه سر تماشایی دروازه ذوب‌آهن را مورد هدف قرار داد که رشید مظاهری با یک واکنش خوب مانع به گل رسیدن پرسپولیس شد.

دقیقه ۳۰: بشار رسن با یک پاس در عمق علی علیپور را در موقعیت تک به تک قرار داد که این بازیکن در مصاف با مظاهری ناکام ماند.

دقیقه ۵۸:ضربه کاشته خطرناک عالیشاه با واکنش مظاهری به کرنر رفت.

دقیقه ۶۷: شلیک محکم صفرزاده از پشت محوطه جریمه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۷: پرسپولیس روی ضد حمله صاحب فرصت عالی شد و علی علیپور از میانه زمین در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی  نهایتا در مصاف با مظاهری ناکام ماند.

حاشیه:

در ابتدای این بازی در طی مراسمی از سید جلال حسینی به خاطر خداحافظی از تیم ملی تقدیر شد.