در آخرین بازی هفته‌ی بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۹ پرسپولیس با قضاوت محمدرضا اکبریان به مصاف سایپا رفت. شاگردان علی دایی در تیم سایپا خیلی زود و در دقیقه ۴ به میزبان خود گل زدند اما پرسپولیسی‌ها خیلی خوب به بازی برگشتند و در همان نیمه اول کار را به تساوی کشاندند. نیمه دوم این بازی جذاب‌تر از نیمه اول بود و در آن پرسپولیسی‌ها ۲ بار و سایپایی‌ها یکبار موفق به گلزنی شدند تا در نهایت سرخپوشان پایتخت ۳ امتیاز این بازی را کسب کنند.

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن (۷۶-محسن ربیع‌خواه)، سروش رفیعی، مهدی شریفی (۴۶- مهدی ترابی)، علی علیپور و ماریو بودیمیر (۸۸- محمد امین اسدی)

 

ترکیب سایپا: حامد فلاح‌ زاده، عبداله ناصری (۵۷- رضا جعفری)، رضا علیاری، سامول سارفو، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، معین عباسیان، سیدابوالفضل جلالی ( ۶۷ – امید دره)،، آرمان رمضانی و محمدصادق بارانی

اخطار

محمد نادری از پرسپولیس

رضا علیاری، عبدالله ناصری، آرمان رمضانی و علی دشتی از سایپا

 

دقایق حساس:

دقیقه ۳: ضربه کاشته معین عباسیان با واکنش بیرانوند به کرنر رفت.

دقیقه ۴: (گل اول سایپا): کرنر ارسالی عباسیان با تاثیری که رضا اسدی روی آن گذاشت وارد دروازه پرسپولیس شد.

دقیقه ۱۶: شوت سروش رفیعی از پشت محوطه جریمه راهی اوت شد.

دقیقه ۲۷: ضربه سر علیپور توسط فلاح زاده مهار شد

دقیقه ۲۹: ضربه سر شریفی مجددا توسط فلاح زاده مهار شد

دقیقه ۳۱ (گل اول پرسپولیس): پرسپولیس روی ضربه کرنر صاحب موقعیت شد که با پاس کامیابی نیا و شوت محکم بشار رسن دروازه سایپا باز شد.

دقیقه ۳۶: ارسال راست بازیکنان پرسپولیس با ضربه سر سروش رفیعی همراه شد که این ضربه جایی در چارچوب نداشت.

دقیقه ۴۵: بشار رسن یک بار دیگر بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد که ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۸: شوت بشار رسن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۹ (گل دوم پرسپولیس): روی حرکت مهدی ترابی و پاسی که به علی علیپور داد، مهاجم گلزن پرسپولیسی‌ها پس از یک سر توپ، موفق شد گل دوم این تیم را بزند.

دقیقه ۶۲ (گل سوم پرسپولیس): مهدی ترابی پاس رو به بیرون علی علیپور را به خوبی توانست بعد از جا گذاشتن مدافع سایپا به گل سوم پرسپولیس تبدیل کند.

دقیقه ۶۸ (گل دوم سایپا): حرکت بازیکنان سایپا در محوطه جریمه پرسپولیس با پاس آرش رضاوند به رضا اسدی همراه شد. اسدی با ضربه‌ای دیدنی دروازه پرسپولیس را باز کرد.

دقیقه ۷۸: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس در سمت راست به علی علیپور رسید او توپ را به تیر دوم و محسن ربیع خواه ارسال کرد. ربیع خواه ترابی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن وارد دروازه نشد.

دقیقه ۹۴: ضربه محمد امین اسدی را فلاح‌زاده دروازه‌بان سایپا گرفت.

 

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم پرسپولیس با پیروزی در این بازی فاصله‌ی خود را با تیم دوم جدول رده بندی تراکتورسازی که روز گذشته در زمین سپیدرود تن به شکست داده بود، بیشتر کردند.

پرسپولیسی‌ها حالا در فاصله‌ی پنج هفته تا پایان لیگ هجدهم با کسب ۵۴ امتیاز و ۵ امتیاز بیشتر از تراکتورسازی تبریز در صدر جدول رده بندی قرار دارند.

شاگردان علی دایی در تیم سایپا هم با شکست در این بازی فرصت رسیدن به رده‌ی ششم جدول رده بندی را از دست دادند و در همان رده‌ی هفتم باقی ماندند.