به گزارش امین از ساری، علی اکبر حمزه ای، در گفتگویی با اشاره به تقارن فرصت قانونی ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی فصل زمستان ۹۷ با تعطیلات نوروزی ابتدای سال، گفت: کلیه مشمولین فراخوان سازمان امور مالیاتی کشور اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی مکلف به ارائه اظهارنامه مالیاتی ارزش افزوده دوره زمستان ۹۷ تا۳۱ فروردین ماه جاری میباشند.

وی در ادامه تصریح نمود: انجام بموقع تکالیف قانونی به مودیان محترم هم استانی امکان بهره مندی از تمامی خدمات و معافیت های ارائه شده در قانون را می دهد، همچنین از برخورداری جرائم قانونی جلوگیری خواهد کرد.

حمزه ای تاکید کرد: مشمولین اعلام شده باید مالیاتی که در مراکز خدماتی و فروشگاهی تحت عنوان مالیات بر ارزش افزوده از مردم و مشتری اخذ میکنند را طی اظهارنامه مالیاتی در فرصت های اعلام شده به حساب دولت واریز نمایند.

وی همچنین با اشاره به سامانه www.evat.ir افزود: تمامی اطلاعات مربوط به مالیات بر ارزش افزوده و چگونگی پرداخت آنلاین مالیات در این سامانه موجود میباشد و مودیان محترم میتوانند نسبت به ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان ۹۷ تا ۳۱ فروردین ماه جاری اقدام نمایند.