به گزارش امین، تیم های پاریسن ژرمن و منچستریونایتد از دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۱-۳ به سود یونایتد تمام شد تا این تیم راهی دور بعد شود.

دو تیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت به تساوی ۳-۳ رضایت دادند اما یونایتد به دلیل گل زده در خانه حریف توانست صعود کند. این برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است که تیمی باوجود شکست ۰-۲ خانگی در بازی رفت توانسته به مرحله بعدی راه یاید.

پاریسن ژرمن:بوفون، آلوز، سیلوا، کیمپمبه، برنات، کهرر، مارکینیوش، وراتی، دراکسلر، دی ماریا و امباپه

منچستریونایتد:دخیا، یانگ، اسمالینگ، بایی، لیندلوف، شاو، پریرا، مک تومینی، فرد، رشفورد و لوکاکو

یونایتد در همان دقیقه ۲ بازی روی اشتباه مدافع حریف توسط لوکاکو به گل رسید. پاس اشتباه کهرر به مهاجم بلژیکی رسید این بازیکن توانست دروازه بوفون را باز کند. پاریسن ژرمن پس از این گل سراپا حمله شد و در دقیقه ۱۲ توسط برنات به گل تساوی بخش دست یافت. امباپه که دفاع یونایتد را بهم ریخت توانست توپ را به دهانه دروازه بفرستد و برنات موفق شد دروازه را باز کند.

در حالی که بازی با برتری کامل تیم میزبان دنبال می شد این یونایتد بود که روی اشتباه بوفون در دقیقه ۳۰ به گل دوم خودش رسید. بوفون نتوانست شوت رشفورد را جمع کند و لوکاکو در برگشت توانست گل دوم خودش را بزند. یونایتد در دقیقه مجبور شد دست به یک تعویض اجباری بزند و دالو به جی بایی به زمین آمد.

پی اس جی در دقیقه ۵۴ روی پاس زیبای امباپه و توسط دی ماریا به گل رسید اما این گل به دلیل آفساید مردود شد. در حالی که یونایتد در نیمه دوم با نفرات زیاد دفاع می کرد و پی اس جی هم تلاش چندانی برای گلزنی نمی کرد این تیم در دقیقه ۸۴ تا آستانه زدن گل دوم خودش پیش رفت اما ضربه برنات به تیر دروازه دخیا برخورد کرد.

در حالی که بنظر می رسد تلاش یونایتد برای صعود کافی نبوده ضربه دالو در دقیقه ۹۰ به دست کیمپمبه برخورد کرد. داور پس از بازبینی تصاویر ویدیویی در تصمیمی بحث برانگیز ضربه پنالتی به سود یونایتد اعلام کرد. مارکوس رشفورد این ضربه را گل کرد تا یونایتد در عین ناباوری پیروز بازی شود و به دور بعد برود.