در یکی از بازی‌های هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر امشب از ساعت ۱۹:۳۰ پارس جنوبی جم به مصاف سایپا رفت. شاگردان فراز کمالوند در تیم پارس جنوبی که میزبان این بازی بودند، موفق شدند با نتیجه ۳ بر۲ و با دبل فریبرز گرامی میهمان خود را شکست دهند.

 

ترکیب پارس جنوبی جم: فرناندو د‌خسوس، علی عبدالله‌زاده، محمود شفیعی (۸۸- بابک حاتمی)، فریبرز گرامی، شهرام گودرزی، مگنو باتیستا، کاخبر کاکاشویلی، مهدی ترکمان، محمد نوری  (۶۴- ایمان باصفا)، پوریا آریاکیا (۸۰- حامد پاکدل) و محمد ابراهیمی

 

ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، مجتبی لطفی، آرمین سهرابیان، سعید محمدفرد، کمال‌الدین نیک‌خوی، روزبه شاه‌علی‌دوست، محمد شریفی، معین عباسیان، امیرحسین حسین‌زاده، محمدرضا سلیمانی و آرمان رمضانی

 

لحظات حساس

(پارس جنوبی جم ۱- سایپا صفر) دقیقه ۸: محمد نوری از روی نقطه پنالتی بر خلاف جهت حرکت دروازه‌بان سایپا گل اول پارس را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۱: روی یک ضربه کرنر تیم پارس جنوبی باز هم دروازه تیم سایپا را باز کرد اما داور به دلیل خطا، گل را مردود اعلام کرد.

(پارس جنوبی جم ۲- سایپا صفر) دقیقه ۵۰: فریبرز گرامی روی یک ارسال از سمت راست با ضربه سر به زیبایی دروازه سایپا را باز کرد.

(پارس جنوبی جم ۳- سایپا صفر) دقیقه ۶۴: فریبرز گرامی با فرار پشت مدافعان سایپا با دروازه‌بان این تیم تک به تک شد و گل دوم خودش و سوم پارس را به ثمر رساند.

(پارس جنوبی جم ۳- سایپا یک) دقیقه ۶۹: آرمان رمضانی مهاجم سایپا روی یک سانتر خوب از سمت راست این تیم با ضربه سر دروازه میزبان را باز کرد.

(پارس جنوبی جم ۳- سایپا ۲) دقیقه ۹۴: محمدرضا سلیمانی روی پاسی که با ضربه سر به او رسید از درون محوطه جریمه پارس، گل دوم سایپا را پا به ثمر رساند.

پارس جنوبی جم با پیروزی در این بازی اولین برد فصل خود را کسب کرد و به رده‌ی هفتم جدول رده بندی صعود کرد. سایپایی‌ها هم که از ۳ بازی گذشته خود ۷ امتیاز گرفته‌بودند، متحمل اولین شکست فصل خود در بازی مقابل پارس شدند و به رده‌ی پنجم جدول رده بندی سقوط کردند.

شاگردان کمالوند در تیم پارس بعد از برد امشب، هفته‌ی آینده پذیرای نساجی مازندران هستند. سایپایی‌ها هم هفته‌ی آینده در زمین خود به مصاف تراکتور تبریز می‌روند.