خبر دستگیری و رسوایی‌های ستاره‌ها در سال های اخیر در جامعه ما کم نبوده است. زیاد شنیده‌ایم که فلان ستاره در پارتی شبانه دستگیر شده یا فلان سلبریتی به دلیل روابط نامشروع به دادسرا احضار شده است. صد البته که هیچ کس از جمله سلبریتی‌ها بی نقص و کامل نیستند. اما قبول کنید که بیرون کشیده شدن از تانکر آب و بازداشت توسط پلیس رویداد نادری است که در هیچ کجای دنیا برای یک ستاره اتفاق نمی افتد.
فوتبالیست معروفی که از تانکر آب بیرون کشیده اند
خبر ورزشی موضوع افشاگری در مورد پارتی شبانه ورزشکاران را تیتر صفحه اول روزنامه کرد
در این گزارش می خواهیم به چند و چون این اتفاق و دستگیری‌های از این دست برای دیگر افراد معروف بپردازیم که در سال های اخیر اتفاق افتاده است.

چه شد که فوتبالیست معروف سر از تانکر آب درآورد
در روزهای اخیر بازپرس سابق دادسرای ارشاد دست به افشاگری زد و پرده از یک پارتی جنجالی برداشت. مجتبی حسین پور بازپرس سابق دادسرای ارشاد، پرونده یک پارتی شبانه را مطرح کرد.

بازپرس گفت: «در زمان حضورم در دادسرای ارشاد یک سری پرونده‌های خاص مطرح می شد. یک مورد داشتیم که مربوط به یکی دو بازیکن فوتبال بود. چهره‌های مطرح فوتبال بودند و به همین خاطر نمی‌شود اشاره مستقیم کرد چون می خواهیم حرمت‌ها حفظ شود. جالب بود که تا حدودی قصه به فکاهی نزدیک بود. مأموران وارد منزلی می‌شوند که یک جمع خیلی خودمانی دوستان ورزشکار با بانوان غیرورزشکار ترتیب داده بودند. این جمع دستگیر می شوند. در گزارش‌ها اسم فردی بود که بین دستگیر شده ها نبود. گزارش های دقیق حاکی از این بود که آن شخص در مهمانی حضور داشته است.»

او در ادامه می افزاید: «این بار مأموران دوباره به صحنه برمی گردند و کل منزل را جست وجو می کنند تا این که آن شخص معروف را از داخل منبع آب بیرون می کشند!»
تصور کنید! فوتبالیست معروف برای این که توسط ماموران بازداشت نشود به تانکر آب پناه برده است!
فوتبالیست‌های معروفی که پاسوز مهمانی‌های شبانه شده اند
در دهه‌های گذشته هر چند سال یک بار خبر دستگیری و بازداشت فوتبالیست‌ها را داشتیم. از مجاهد خذیراوی جوان که او را با دستبند بردند تا بازیکنان اسم و رسم دار تیم ملی. یکی از این دستگیری ها که در دنیای فوتبال سر وصدای زیادی به پا کرد مربوط به این سه چهره معروف بود: علیرضا نیکبخت واحدی، حسین کعبی و افشین پیروانی.
فوتبالیست معروفی که از تانکر آب بیرون کشیده اند
علیرضا نیکبخت واحدی
می گویند افشین پیروانی برای بیرون کشیدن چند نفر از دوستانش به این پارتی رفته بود ولی خودش هم گیر افتاده بود. حتی شایع شد که فرد مطرحی نیز در این پارتی دستگیر شده که قرار بوده سرمربی استقلال شود ولی با این بازداشت، ماجرا منتفی شده است.

پارتی شبانه بازیگران معروف در سعادت آباد
در دنیای سینما نیز هر از چند گاهی با خبر دستگیری بازیگران در مهمانی‌های آن چنانی مواجه می شویم. دستگیری تعدادی بازیگر معروف در باغی ۴۰ هزار متری در سعادت آباد دو سال پیش به بمب خبری رسانه‌ها تبدیل شد.

پلیس اعلام کرد بازیگران در باغی در سعادت آباد تهران به همراه ۸۰ بطری مشروب الکلی دستگیر شده‌اند. برخی رسانه‌ها اقدام به انتشار نام اختصاری تعدادی از بازیگران بازداشت شده کردند و حدس و گمان ها شروع شد.
فوتبالیست معروفی که از تانکر آب بیرون کشیده اند
سحر قریشی
شایعه شد که سحر قریشی یکی از چهره های بازداشت شده در باغ سعادت آباد بوده است. مدتی بعد خانم قریشی در صفحه شخصی خود در دنیای مجازی این خبر را تکذیب کرد و نوشت:« دوستون دارم عزیزترین هاى من. به هیچ عنوان مهمانى شبانه نبودم و هرگز نخواهم بود و همه این شایعات میتونه از طرف غیر سحریا باشه.»

فرد دیگری که در این بازار شایعه نامش مطرح شد، مهناز افشار بود. او هم در واکنش به این شایعات در توئیتر گفت: «یکی از بازداشت شدگان در پارتی شبانه «م.ا» بوده که کارآگاهان دنیای مجازی با رمزگشایی از آن فهمیدند او مهناز افشار است.»

او در توئیت دیگری پس از آن به انتقاد از انتشار اسامی افراد به صورت اختصاری پرداخت: « انتشاراسامی افراد به صورت اختصاری که باعث گمانه‌زنی‌های گوناگون و انتشار شایعات می‌شود درست نیست. بهتر نیست یا کامل منتشر شود یا منتشر نشود؟»
فوتبالیست معروفی که از تانکر آب بیرون کشیده اند
مهناز افشار
اعتراض برخی از بازیگران زن به رواج فساد در سینمای ایران
در حالی که خبرهای این چنینی تبدیل به بخشی از اخبار مربوط به سلبریتی‌ها شده، صدای اعتراض برخی از بازیگران با سابقه در سینما بلند شده است که بسیاری از نقش‌ها در دنیای سینما و حتی تلویزیون در همین مهمانی‌های شبانه توزیع می شود و اگر بازیگری به این مهمانی ها نرود راه به جایی در سینما نخواهد برد.
پارتی شبانه؛ دردسر همیشگی برای سلبریتی‌ها
السا فیروز آذر بازیگر
چندی پیش السا فیروز آذر درباره بی اخلاقی در فضای سینما گفت: «با عده بسیاری از کارگردانانی روبرو هستیم که به جای آنکه بازیگران شایسته را در تئاتر یا فیلم‌های شایسته و کلاس‌های آموزشی جستجو کنند یا حداقل با تست گرفتن و آگاهی از استعداد افراد، آن‌ها را شناسایی کنند، در “محافل و مهمانی‌ها” به دنبال کشف بازیگر هستند که مسلما به این بی اخلاقی دامن می‌زنند».