تیم های منچستریونایتد و بارسلونا از دور رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با یک گل به سود بارسا تمام شد.

یونایتد: دخیا، یانگ، اسمالینگ، لیندلوف، شاو، دالو، پوگبا، مک تومینای، فرد، لوکاکو و رشفورد

بارسلونا: تراشتگن، سمدو، پیکه، لنگلت، آلبا، بوسکتس، آرتور، راکیتیچ، مسی، کوتینیو و سوارز

تیم بارسا در دقیقه ۱۲ روی تعلل مدافعان حریف توانست به گل برسد. پاس پشت مدافعان بوسکتس به مسی رسید و این بازیکن با یک سانتر دقیق توپ را به سوارز در دهانه رساند. ضربه سر این بازیکن پس از برخورد با لوک شاو وارد دروازه دخیا شد. کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد اما داور پس از بازبینی تصاویر گل را قبول کرد.

اسکات مک تومینای در دقیقه ۳۰ بازی پس از برخورد با پیکه در داخل محوطه سرنگون شد و اعتقاد به پنالتی داشت اما داور دستور به ادامه بازی داد. بوسکتس که در ابتدای بازی کارت زرد دریافت کرده بود در دقیقه ۳۸ چندمین خطای خودش را روی بازیکنان یونایتد انجام داد اما داور بی توجه به اعتراض بازیکنان یونایتد از دادن کارت زرد دوم به این بازیکن خودداری کرد.  یونایتد در لحظات پایانی نیمه اول روی سانتر زیبای رشفورد صاحب موقعیت خوبی شد اما دیوگو دالو با بی دقتی ضربه سرش را در دهانه دروازه به سمت بیرون فرستاد.

یونایتد که نیمه دوم را سریع اغاز کرده بود در دقیقه ۵۴ صاحب فرصت خوبی شد اما ضربه رشفورد که توپ به او در داخل محوطه رسیده بود با اختلافی زیاد به بیرون رفت. سوارز در دقیقه ۶۵ روی پاس سمدو پشت مدافعان یونایتد صاحب توپ شد اما ضربه اش را خوب نزد و توپ به بیرون رفت.

در یکی از معدود موقعیت های بازی در نیمه دوم، ضربه آزاد زمینی مسی نزدیک بود در دقیقه ۸۴ وارد دروازه یونایتد شود اما دخیا با هوشیاری توانست ضربه این بازیکن را مهار کند.