به گزارش امین از مازندران، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نمازجمعه ۲۵ آبان در مصلی ساری با اشاره به اینکه وضعیت کارهای روزمره مازندران رکود یافته است، بر لزوم تعیین تکلیف استاندار مازندران از سوی وزارت کشور تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به تشدید تحریم ها علیه ملت ایران اسلامی خطاب به ترامپ گفت: این تهدیدها علیه جامعه دینی بی فایده است، زیرا مردم ما با بصیرت هستند و توطئه های دشمنان را می شناسند.

نماینده ولی فقیه در مازندران باتاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های داخلی برای مقابله با تحریم ها، گفت: دیگر طاغوت و رژیم ستم شاهی برنگشته و ترامپ این پنبه را از گوش خود بیرون بیاورد زیرا چرخ زمانه به عقب بر نمی‌گردد.

طبرسی در بخشی از سخنانش اوضاع و وضعیت مردم یمن را در سه سال گذشته اسفبار خواند و تصریح کرد: وحشی ترین و ظالمانه ترین تحریم غذا و دارو علیه مردم یمن صورت گرفته است اما استکبار بداند این قرن، قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است و وعده الهی محقق می شود.

وی همچنین به پیروزی نیروهای فلسطینی علیه رژیم غاصب اسرائیل اشاره کرد و گفت: زلزله سیاسی در رژیم صهیونیستی رخ داده است و شلیک حدود ۵۰۰ موشک ظرف دو روز به سمت شهرک های صهیونیست نشین، پوزه رژیم غاصب را به خاک مالیده و جواب موشک، موشک است.

نماینده ولی فقیه در مازندران در ادامه با تشکر از اقدام قاطعانه قوه قضاییه در ارتباط با اعدام سلطان سکه و همدستان وی، ابراز امیدواری کرد: در این شرایط اقتصادی بقیه متخلفان فساد نیز به سزای عمل خود برسند و قوه قضاییه بتواند اقتصاد کشور را مهار و اخلال موجود در نظام اقتصادی را کنترل کند.