متأسفانه شهروندان  تبریزی از جمله شهرهایی که از نظر عمرانی و جاده ای مشکل دارند پس از هر بارش باران در شهر، شاهد آب گرفتگی معابر عمومی هستند که این موضوع باعث بروز مشکلاتی در تردد مردم در شهر می شود.

 داستان آبگرفتگی شهر تبریز سال‌هاست که همچنان به قوت خود باقی است و ظاهراً ارگانهای مربوطه همچون شهرداری در مواقع بروز این آبگرفتگی ها به یاد راه چاره می افتند که این خود جای بسی تأمل دارد.

نکته حائز اهمیت در شهر تبریز این است که فرقی نمی‌کند بارش در چه فصلی از سال باشد، وقتی میزان نزول رحمت الهی کمی بیش از انتظار باشد، به‌دلیل نبود زیرساخت‌های لازم، این رحمت به زحمت برای مردم تبدیل می‌شود.

گیر کردن ۹ دستگاه خودرو سواری در آبگرفتگی زیرگذر منجم / نجات ۱۲ سرنشین توسط آتش نشانان

۹ دستگاه خودرو سواری در آبگرفتگی زیرگذر منجم تبریز گیر افتادند.

عصر امروز پس از بارش های مداوم جوی در شهر ۹ دستگاه خودرو سواری در داخل آب مانده و سرنشینان خودروها منتظر امدادرسانی آتش نشانان شدند که بلافاصله پس از اطلاع رسانی این حادثه از سوی شهروندان گروه های نجات ایستگاه های ۳ و ۲۱ به محل حادثه اعزام شدند.

آتش نشانان ایستگاه های اعزامی در یک عملیات سریع،  از دو سمت زیر گذر  ۹ دستگاه خودرو سواری را به همراه ۱۲ سرنشین به بیرون منتقل و به نگرانی آنها پایان دادند.

امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز توصیه می کند به هنگام بارش های جوی یا آبگرفتگی،  از ورود سهل انگارانه به داخل آب خودداری کرده و در صورت بروز هر گونه مشکلات مشابه با شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تبریز تماس حاصل کنند.