محرم محمدزاده در جلسه امروز شورای شهر تبریز با انتقاد از کیفیت آسفالت تبریز اظهار داشت: امروز خیابان‌های شهر تبریز به وضعی است که رانندگان هر ۱۰۰ متر از ما یاد می‌کنند! و اگر به صورت ناشناس در تاکسی‌ها بنشینید می‌بینید که چگونه شورا و شهرداری مورد عنایت قرار می‌گیرد چون همه جا چاله و گودال است.

وی ادامه داد: اگر آسفالت‌های دهه ۶۰ را با ماشین هم بخواهیم کنده نمی‌شود اما آسفالت‌های امروزی حتی با دست خرد می‌شود، مگر می‌شود به نام آسفالت‌ریزی خیابان‌ها را سیاه کنیم؟ آسفالتی که امروز ریخته می‌شود مخلوط روغن سیاه و قیر است!

عضو شورای شهر تبریز عنوان کرد: چیزی که ارائه می‌شود آسفالت نیست و کیفیت لازم را ندارد، همین می‌شود که مسئولین دشنام می‌شنوند که البته حقشان است، تا وقتی با زنگ و عکس گرفتن بخواهیم بگوییم مشکل قیر و آسفالت را حل کرده‌ایم، همین می‌شود.

وی در پایان گفت: مشهد و تبریز از نظر آب‌وهوایی یکی هستند اما چرا آسفالت آنها مانند شیشه است و اینجا پر از چاله است؟این به دلیل کیفیت آسفالت است که اصلا آسفالت نیست بلکه روغن سیاه و مخلوطی از قیر و خاک است که با سوزاندن می‌توان این موضوع را ثابت کرد.

انتهای پیام/