«بهزاد عباسپور» طلبه تبریزی است که با تصاویر حضور خود در استادیوم و تشویق تیم فوتبال تراکتور، خیلی زود خبرساز شد و در قامت یک سلبریتی در آمد.

بعدها حضور عباسپور در بازی های تراکتورسازی به اتفاقی عادی تبدیل شد و همواره شاهد حضور وی در ورزشگاه و حتی تمرینات سرخ پوشان تبریزی بودیم و به یک روحانی متفاوت در نزد جوانان مبدل گشت.

Image title

حضور عباسپور در استادیوم کم کم در فضای مجازی سر و صدا کرد و همه جا حرف از طلبه تراکتوری بود و زمانی که برای ورود او به استادیوم در بازی تراکتور مقابل سیاه جامگان مشکل ایجاد شد، رسانه های زنجیره ای به خط شده و آن را به جریان خبری تبدیل کردند.

اما این تمام ماجرا نیست، حاج آقای قصه ما این روزها فقط در کسوت یک طلبه تراکتوری نیست و به مدل تبلیغاتی یک «خانم دکتر دندانپزشک» تبدیل شده است.

یک خانم دکتر دندانپزشک در پیج اینستاگرامی خود که بیشتر به یک بنگاه تبلیغاتی شباهت دارد، کلیپی از حضور عباسپور در مطلب خود منتشر کرده که وی با لباس روحانیت در مطلب رفت و امد کرده و سپس با عمامه، زیر تیغ جراحی خانم دکتر قرار گرفته و بعد از پایان «شومن بازی» در مصاحبه ای به بیان خدمات مطب می پردازد.

Image title

Image title

حدود یک ماه قبل بود که سازمان نظام پزشکی دستورالعمل های جدید برای تبلیغات پزشکان در فضای مجازی در نظر گرفت و پلیس فتا مامور به رسیدگی به تبلیغات خارج از قانون بود.

اکنون در سکوت متولیان امر، لباس روحانیت تبدیل به ابزار تبلیغاتی شده تا سلبریتی سازی جدید در ردای روحانیت شکل گیرد!!

Image title