ایرج شهین باهر صبح امروز یک شنبه در جلسه شورای شهر تبریز گفت: امروز قیمت قیر در شرایطی نیست که بتوانیم یک خیابان را چند بار آسفالت کنیم و با وجود اینکه اولویت آسفالت ریزی ما به تمام سازمان‌ها اعلام شده باز هم شاهد این اتفاقات هستیم.

شهین باهر با تاکید بر اینکه آسفالت معابر بر اساس اولویت در سطح تبریز انجام می‌شود، گفت: از شورای شهر درخواست دارم با دعوت از این سازمان‌ها از آنها دلیل این نوع کارها را بپرسند و جلوی این اتلاف سرمایه را بگیرند.

وی با بیان اینکه تلاش داریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن ایرادات موجود در معابر و خیابان‌های اصلی را رفع کنیم، ادامه داد: با توجه به اینکه بیشترین تردد ما از معابر اصلی انجام می‌شود مجبوریم هستیم ابتدا مشکلات آسفالت این این معابر را حل کنیم.

شهرداری ۲۶ میلیارد تومان در خیابان ۴۲ متری تبریز هزینه کرده است

عضو شورای شهر تبریز نیز گفت: شهرداری ۲۶ میلیارد تومان در خیابان ۴۲ متری تبریز هزینه کرده است.

فریدون بابایی اقدم گفت: در موضوع سرمایه گذاری باید بررسی کنیم چه کارهایی انجام نشده که سرمایه گذاری با مشکل روبرو است. باید به مسئله خیابان ۴۲ متری رسیدگی کنیم و طبق آمار شهرداری، ۲۶ میلیارد تومان در ۴۲ متری هزینه کرده است اما در قسمتی از مسیر امکان جلو بردن کار وجود ندارد.

وی ادامه داد: در بحث کرایه تاکسی هم مصوبه شورا از طرف فرمانداری رد شده و بازهم به جای اول برگشتیم.

بابایی اقدم گفت: تأسف می خورم از وزیری که از شهرها بی‌خبر است و می‌گوید بیشترین آمار حاشیه نشین در چابهار است در حالی که تعداد افراد حاشیه نشین تبریز از کل جمعیت چابهار بیشتر است.

وی گفت: در بحث آسفالت، بعضی از آسفالت ریزی ها اصلاً ضرورتی ندارد که آسفالت سراسری ریخته شود که بالای هزار تن آسفالت ریخته می‌شود.