تیم های سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفته بودند که شاگردان نادر دست نشان با نتیجه سه بر یک به برتری رسیدند.

گل های این دیدار توسط مهرداد بایرامی در دقایق ۲ و ۶۶ و میثم فردوسی در دقیقه ۳۳ برای سپیدرود رشت و مسعود شجاعی در دقیقه ۲۳ برای تراکتور سازی به ثمر رسید.

داور: رضا مهدوی – کمک ها: علی اکبر نوری و یوسف مغروری – کمک داوران اضافی: علی صفایی و عبدالنبی پورخلف – داور چهارم: محمدعلی پورمتقی

داور این دیدار به حسین شنانی (دقیقه ۴۰)، میلاد شیخ سلیمانی( دقیقه ۴۵) و محمد بلبلی (دقیقه ۹۰+۳) از تیم سپیدرود رشت و محمد طیبی (دقیقه ۳۷) و اکبر ایمانی ( دقیقه ۵۴) از تیم تراکتورسازی تبریز کارت زرد نشان داد.

ترکیب دو تیم:

سپیدرود رشت

ایمان صادقی، میثم فردوسی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، محمدرضا مهدوی، محمد بلبلی، هومن ربیع‌زاده، مهرداد بایرامی، حسین شنانی، ابراهیم لطفی و میلاد قربانزاده

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، اشکان دژاگه، آنتونی استوکس

دقایق حساس: 

دقیقه ۲: (گل اول تیم سپیدرود رشت) پاس رو به عقب ایمان سلیمی در اختیار محسن فروزان قرار گرفته و این دروازه بان در اشتباهی توپ را به مهرداد بایرامی پاس داد تا مهاجم تیم میزبان با ضربه روی پا گل تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۱۸: پاس بدانیال اسماعیلی فر از سمت راست زمین مسابقه به آنتونی استوکس رسیده و این بازیکن پس از ورود به داخل محوطه جریمه تیم سپیدرود شوت زنی کرد که توپ از کنار دروازه ایمان سلیمی به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: (گل تیم تراکتورسازی) مسعود شجاعی از سمت راست زمین مسابقه با شوت بلند و زیبا توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۳۳: (گل دوم تیم سپیدرود رشت) میثم فردوسی با پاس محمد بلبلی در داخل محوطه جریمه تیم تراکتورسازی صاحب توپ شده و با شوت پرقدرت و زیبا توانست دروازه محسن فروزان را باز کند.

دقیقه ۵۱: ارسال احسان حاج صفی در داخل محوطه جریمه تیم سیدرود رشت به آنتونی استوکس رسیده و توپ با ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۶۶: (گل سوم سپیدرود رشت) حسین شنانی با حرکت تاکتیکی و پس از پشت سر گذاشتن حسین طیبی شوت زنی کرد که محسن فروزان توپ را با دفع اشتباه در جلوی پای مهرداد بایرامی قرار داده و این بازیکن به زیبای گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۸: شوت پرقدرت و خطرناک احسان حاج صفی از بالای دروازه تیم سپیدرود رشت راهی بیرون شد.