به گزارش امین، امشب از ساعت ۱۹:۱۵ ذوب‌آهن ایران در ورزشگاه آل‌مکتوم و در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان رفت و موفق شد در دیدار تماشایی این تیم را شکست دهد.

داور
لیو کوک‌مان(هنگ‌کنگ)

اخطار
میلاد فخرالدینی(۲۴)  و مظاهری (۵۸) و محمدزاده و حسینی (۹۴) از ذوب‌آهن

ترکیب ذوب‌آهن
رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، حمید ملکی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر(زبیر نیک‌نفس-۶۵)، اوساگونا، محمدرضا عباسی(۷۲- امیرارسلان مطهری)، محمدرضا حسینی و علیرضا چراغعلی(۸۳- مهران درخشان‌مهر)
سرمربی علیرضا منصوریان

ترکیب النصر
برد جونز، عبدالله مادو، عمر هوساوی، سلطان الغنم، عود خمیس، عبدالعزیز الجبرین(۷۴- نواف الفرشان)، عبدالله الخیبری، حامد المنصور(۸۰- فراس البریکان)، عبدالله السالم، جولیانو، عبدالرزاق حمدالله
سرمربی روی ویتوریا

 

دقایق حساس
نیمه اول

دقیقه ۵: در اولین موقعیت نیمه جدی تیم عربستانی، با ارسالی زمینی از جناح چپ خط دفاعی ذوب‌آهن، جولیانو پائولا با تکلی روی توپ اثر گذاشت و دروازه ذوب‌آهن را باز کرد.
دقیقه ۱۷: شوت بیرون پای راست اوساگونا از زاویه بسته در محوطه جریمه به کنار دروازه النصر کوبیده شد.
دقیقه ۲۷: روی یک حرکت ترکیبی عباسی در موقعیتی تک به تک توپ را به بدن دروازه بان کوبید.
دقیقه ۲۹: ارسال ضربه کاشته توسط حسینی از جناح راست با ضربه سر نژادمهدی از شش قدم به اولین گل ذوب‌آهن بدل شد.
دقیقه ۳۹: روی ارسال اوت از جناح چپ، وحید محمدزاده ابتدا روی توپ اثر گذاشت و پس از اینکه در یک رفت و برگشت توپ به خودش رسید، موفق شد با شوت از زاویه بسته ذوب آهن را پیش اندازد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۶:
در موقعیتی شبیه به گل اول ذوب‌آهن، ارسال ضربه کاشته حسینی روی سر نژاد مهدی در تیر دوم فرد آمد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه ۴۸: ارسال زمینی ملکی از جناح چپ پس از یک حرکت ترکیبی، به اوساگونا رسید که توپ روی پای او جفت و جور نشد و در موقعیتی ایده آل برای گل سوم، از شش قدم توپ را به بیرون زد.
دقیقه ۵۸: عبدالرزاق حمدلله با دریبل فخرالدینی با مظاهری تک به تک شده که دروازه بان ذوبآهن را وادار به خاطی پنالتی کرد. ضربه حمدلله از روی نقطه پنالتی را ابتدا مظاهری مهار کرد. اما داور به دلیل یک گام جلو آمدن او پنالتی را تکرار کرد. این بار ضربه حمدلله در خلاف جهت حرکت مظاهری به گل تبدیل شد.
دقیقه ۸۰: ارسال حسینی روی سر اوساگونا فرود آمد که توپ را جونز از کنج دروازه در آورد.
دقیقه ۸۶: با ارسال توپ به داخل محوطه جریمه ذوب‌آهن، حمدلله موفق شد از نژادمهدی پنالتی بگیرد.
دقیقه ۸۷: ضربه پنالتی حمدلله با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۹۰: گل سوم برای ذوب‌آهن، تعویض طلایی منصوریان، ارسلان مطهری با ضربه سر دروازه حریف عربستانی را باز کرد. باز هم پرتاب اوت از بازیکنان ذوب آهن در داخل محوطه جریمه و با تعلل مدافعین النصر به مطهری رسید و او با ضربه سر دروازه را باز کرد.
دقیقه ۹۳: ضربه والی عبدالله السلیم چیزی نمانده بود تا به سوپرگل تبدیل شود اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

بدین ترتیب ذوب‌آهن ایران ۴ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر تیم عراقی گروهش الزورا، مشترکا با ۴ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم ایستاد.