به گزارش امین از ساری نقل از  روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، یداله طهماسبی در جلسه شورای مدیران ICT مازندران که صبح امروز برگزار گردید، ضمن ابراز اینکه سالانه بطور میانگین ۱۵ میلیون مسافر وارد استان مازندران می شوند، ابراز داشت: در همین راستا و بمنظور ارائه سرویس های باکیفیت ارتباطی به مشترکین تدابیر لازم اندیشیده و زیرساخت های لازم مهیا گردید .

وی افزود: جهت جلوگیری از بروز هرگونه وقفه در شبکه ارتباطی، تیم هایی در شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه در نظر گرفته شده تا بصورت ۲۴ ساعته وظیفه پشتیبانی و نگهداری سیستم ها را انجام دهند.

بیش از ۹۵درصد نقاط گردشگری روستایی استان بهره مند از شبکه نسل۳ و۴

مدیرکل ارتباطات و فناوری مازندران با اعلام اینکه کلیه شهرهای استان دارای اینترنت نسل ۴ است و از پوشش کامل تلفن همراه برخوردار هستند، افزود: بالغ بر ۱۲۰ نقطه گردشگری روستایی در سطح استان وجود دارد که بیش از ۹۵ درصد این مناطق از اینترنت نسل ۳ و ۴ بهره مند می باشند.
طهماسبی افزود: مسافرین و هم استانی های عزیز در صورت بروز هرگونه مشکل در حوزه ارتباطات و مخابرات می توانند با تماس به شماره ۳۳۳۵۵۹۷۰ موضوع را مطرح تا همکاران بنده در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.