تیم های تراکتورسازی تبریز و پارس جنوبی جم در سری رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت ۲۱:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. با این نتیجه کسب سهمیه آسیایی از تبریز دور شد

گل های این دیدار توسط ایمان سلیمی در دقیقه ۲۲ برای تیم تراکتورسازی و  روح اله سیف الهی در دقیقه ۷۷ برای پارس جنوبی جم به ثمر رسید.

تیم داوری: داور: وحید کاظمی/کمک ها: آرمان اسعدی – یعقوب حجتی/ کمک داوران اضافی: پیام حیدری – عبدالنبی پورخلف/ داور چهارم: هیوا بهمنی

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی تبریز

محمدرضا اخباری، محمد طیبی، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور ( از دقیقه ۸۳- نقی زاده)، دانیال اسماعیلی فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی ( از دقیقه ۵۸- احمد موسوی)، اکبر ایمانی، ایمان سلیمی و ساسان انصاری ( از دقیقه ۸۵- محمدرضا آزادی)

سرمربی: جرج لیکنز

پارس جنوبی جم

رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، میرهادی میرجوان ( از دقیقه ۸۱- صالحی)، محمد نوری، مجید علیاری ( از دقیقه ۴۰ – روح اله سیف الهی)، میثم نقی زاده، سید محمد ستاری، شهرام گودرزی، حسین پورامینی و سعید محمدفرد

سرمربی: مهدی تارتار

دقایق حساس:

دقیقه ۷: ارسال بازیکن تراکتورسازی از طریق کرنر به ایمان سلیمی در داخل محوطه جریمه پارس جنوبی جم رسیده و توپ با ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۱۶: حرکت سریع و شوت سوگیتا از داخل محوطه جریمه تیم میهمان با بازیکن تیم پارس جنوبی جم برخورد کرده و راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۲: (گل تیم تراکتورسازی) پاس تماشایی و هوایی مسعود شجاعی از داخل محوطه جریمه پس از عبور از روی سر بازیکنان به ایمانی سلیمی رسیده و این بازیکن با ضربه سر به زیبایی گل تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۳+۴۵: ارسال سوگیتا از سمت چپ زمین مسابقه به دانیال اسماعیلی فر در سمت راست رسیده و ضربه این بازیکن به صورت خطرناک از بالای دروازه رحمان احمدی راهی بیرون شد.

دقیقه ۵۳: محمد نوری با پاس در پشت مدافعان تیم تراکتورسازی صاحب موقعیت حساس شده ولی با وجود خروج اشتباه محمدرضا اخباری نتوانست گلزنی کند.

دقیقه ۵۷: مجتبی لطفی از داخل محوطه جریمه تیم تراکتورسازی تبریز به سمت دروازه محمدرضا اخباری شوت زنی کرد که این دروازه بان با عکس العمل زیبایی مانع گلزنی شده و توپ را از بالای دروازه راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۴:اکبر ایمانی با شوت از راه دور پشت محوطه جریمه قصد گلزنی داشت که توپ در دستان رحمان احمدی قرار گرفت.

دقیقه ۷۷: (گل تیم پارس جنوبی جم) میهمان صاحب پنالتی شد، ضربه روح اله سیف الهی  بر خلاف جهت حرکت محمدرضا اخباری وارد دروازه شد.

دقیقه ۸۸: سعید محمدفرد از فاصله نزدیک قصد گلزنی داشت که محمدرضا اخباری با واکنش زیبایی مانع گلزنی این بازیکن شد.

حواشی:

حدود ۱۳ هزار نفر از هواداران تیم میزبان در ورزشگاه حضور داشتند که نسبت به بازی های پیشین این تیم، استقبال خوبی نداشته اند.

ایمان سلیمی پس از گلزنی به تیم سابق خود خوشحال نکرد.

احسان حاج‌صفی در دقیقه ۵۸ دیدار تیمش با پارس‌جنوبی جم جای خود را به سید احمد موسوی داد. این بازیکن پس از تعویض ۵ دقیقه روی نیمکت نشست و سپس راهی رختکن شد.

گفتنی است، تیم های تراکتورسازی تبریز و پارس جنوبی جم با این تساوی در جدول رده بندی به ترتیب ۵۱ و ۳۰ امتیازی شدند.