به گزارش امین از ساری، دکتر حامد روحانی زاده  در جلسه کمیته بهره برداری بیمارستان خاتم انبیاء شهرستان بهشهر در محل این بیمارستان با اعلام این خبر گفت: با افتتاح بیمارستان جدید که مجهز به آخرین تجهیزات پیشرفته تخصصی و فوق تخصصی پزشکی است شاهد ارتقاء و بهبود ارائه خدمات درمانی در این  منطقه  خواهیم بود.

وی افزود : در همین راستا مرکز درمانی امام خمینی(ره) بهشهر با بخش های دیالیز ، تالاسمی،  ام آر آی،  سی تی اسکن و بخش فیزیوتراپی و توانبخشی  و همچنین درمانگاه اورژانس شبانه روزی به ارائه خدمت خود به مردم شریف بهشهر ادامه خواهد داد و بیمارستان شهدا بهشهر نیز مانند گذشته با بخشهای اورژانس،  نوزادان و  مرکز جراحی محدود  فعالیت خواهد نمود.

وی اظهار امیدواری کرد بزودی با برنامه ریزی های انجام شده و انجام اقدامات مورد نیاز،  شاهد راه اندازی بیمارستان جدید باشیم و در این راستا دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه سایر مسئولین مربوطه تمامی تلاش و توان خود را به کار خواهند گرفت‌.

گفتنی است در این نشست  جمعی از مدیران ، مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف  دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شهرستان بهشهر حضور داشتند.

شایان ذکر است؛ پیشتر شنیده شده بود که بیمارستان جدید بهشهر بناست با انتقال تجهیزات و امکانات بیمارستان امام(ره) این شهرستان که یک بیمارستان قدیمی در مرکز شهر است تجهیز شود و با بهره برداری از بیمارستان جدید، فعالیت بیمارستان قدیمی جز دربخش هایی دیالیز و ام، آر، آی در دیگر بخش ها تعطیل شود که پیرو این خبر دانشگاه علوم پزشکی مازندران  ضمن رد این مطلب اعلام کرد این خبر شایعه بوده است.