به گزارش امین، تیم های بایرن مونیخ و لیورپول از دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که لیورپول با نتیجه ۱-۳ پیروز شد. بدین ترتیب لیورپول در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۱-۳ صعود کرد.

بایرن: نویر، رافینیا، سوله، هوملس، الابا، تیاگو، مارتینز، گنبری، خامس، ریبری و لواندوفسکی

لیورپول، الیسون، ارنولد، ماتیپ، فن دایک، روبرتسون، هندرسون، میلنر، وینالدوم، صلاح، مانه و فیرمینو

کلوپ در دقیقه ۱۳ به خاطر مصدومیت هندرسون مجبور شد یک تعویض اجباری کند و فابینیو به جای این بازیکن به زمین آمد. لیورپول در دقیقه ۲۷ روی اشتباه نویر موفق شد توسط مانه به گل برسد. توپ به مانه در داخل محوطه جریمه بایرن رسید اما این بازیکن توانست از جلو آمدن نویر استفاده کند و با یک چرخش زیبا دروازه خالی را باز کند.

در حالی که بازی با برتری نسبی لیورپول دنبال می شد این بایرن بود که در دقیقه ۳۹ توانست بازی را مساوی کند. گنبری در فضای خالی پشت روبرتسون صاحب توپ شد و سانتر او در دهانه دروازه به اشتباه توسط ماتیپ وارد دروازه خودی شد. بایرن در دقیقه ۶۱ بار دیگر روی سانتر گنبری نزدیک بود به گل برسد اما این بار کسی نبود از این سانتر استفاده کند و توپ از جلوی دروازه آلیسون عبور کرد.

لیورپول که در نیمه دوم تیم بهتر میدان بود و در چند صحنه خطرناک ظاهر شده بود در دقیقه ۶۹ با ضربه سر فن دایک روی کرنر ارسالی میلنر به گل دوم خودش رسید. شاگردان کلوپ در دقیقه ۸۴ روی یک ضد حمله به گل سوم هم دست یافتند. سانتر صلاح به مانه در دهانه دروازه رسید و این بازیکن دومین گل خودش را هم زد.