به گزارش امین از ساری، عباس رجبی با همراهی بربسته سرپرست سازمان عمران و معاونین این سازمان  از روند فعالیت عمرانی پروژه ” پل تا پل ” بازدید و با قدردانی از تلاش سازمان عمران خواهان تسریع در روند عملیاتی این پروژه مهم در مرکز استان شد.

عباس رجبی شهردار ساری در این بازدید اظهار داشت: این پروژه با هدف کاهش مصرف انرژی ،رفع گره‌های ترافیکی ،سهولت دسترسی در نقاط ورودی و خروجی شهر ،مرتفع شدن گره‌های ترافیکی در دست اقدام است از اینرو تلاش می کنیم تا باتکمیل این پروژه شهروندان بیشترین بهره وری را این پروژه عمرانی اتخاذ کنند.

وی بر رعایت دقیق ضوابط قانونی در روند اجرایی این طرح بزرگ عمرانی تأکید کرد و گفت: با اتمام این پروژه شاهدتحولات چشمگیری در عمران و آبادانی شرق ساری خواهیم بود.

شهردار مرکز استان افزود: با واگذاری پروژه های مختلف عمرانی به سازمان عمران، توسعه متوازن را در تمامی نقاط شهر اجرا خواهیم کرد.

پروژه ” پل تا پل” در مرکز مازندران از پروژه‌های اولویت‌دار شهرداری ساری است که با بازگشایی این پروژه ۲۶۰۰ متری راه دسترسی بلوار داراب در نقطه جغرافیایی جنوب شرق ساری به جاده ساری- نکا  آسان می شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری ساری