به گزارش امین از مازندران حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در مازندران، اظهار کرد: طرح نوروزی آرامش بهاری همزمان با سراسر کشور از ۲۷ اسفند سال گذشته در مازندران آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در ۳۵۰ بقعه متبرکه و مسجد بین‌راهی مازندران در حال اجراست، افزود: حدود هزار سوئیت و زائرسرا در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی هستند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه از ۲۷ اسفند سال گذشته تا ۱۴ فروردین ۶۰۰هزار و ۴۵ زائر و مسافر نوروزی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان حضور یافته و از اماکن مذهبی استان بازدید کردند، خاطرنشان کرد: ۲۵ هزار زائر و مسافر نوروزی در همین مدت در زائرسراها و سوئیت‌های آستان مقدس امامزادگان مازندران اسکان یافتند.

حیدری با اشاره به برپایی خیمه‌های معرفت در بقاع متبرکه شاخص مجری طرح آرامش بهاری، گفت: برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، تبلیغی و آموزشی برای اقشار مختلف جامعه و برای کودکان، نوجوانان و زوج‌های جوان در این خیمه‌ها اجرا می‌شود.